cz de uk pl
Černá hora - Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa, Svoboda nad Úpou

Aktuality

SkiResort Hotel Omnia**** skipass GRATIS
od 19.09.2014 -

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Janské Lázně)


Pravidelný denní provoz kabinkové lanovky v čase od 9.00 do 18.00 každou půlhodinu, mimo jízdy ve 12.30.
Restaurace na dolní stanici lanovky a Fordbar u horní stanice lanovky otevřeny.

Půjčovna koloběžek otevřena denně na parkovišti u dolní stanice kabinkové lanovky v čase od 9.00 do 17.00 hodin.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Pec pod Sněžkou)

Lanová dráha Hnědý vrch v provozu o víkendech od 9.00 do 17.00 každou půlhodinu, mimo 12.30.
BIKE PARK BRAMBERK otevřen. Pro jezdce máme speciální denní permici za 290,- Kč.
Rozhledna Hnědý vrch OTEVŘENA NONSTOP!
Relaxpark = bobová dráha, lanový park a Lemurie pro malé i velké, v provozu denně od 9.00 - 18.00 hodin.
Lanová dráha na Sněžku v provozu každý den od 8.00 - 19.00 hodin v závislosti na rychlosti větru. Sledujte aktuální informace o provozu na www.snezkalanovka.cz.

TourResort ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (Velká Úpa)

Lanová dráha Velká Úpa - Portášky v provozu každý den od 8.00 do 18.00 hodin, a to každou půlhodinu.

Víkend TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA (20.-21.9.2014)

Tradiční víkend, ve kterém jsou lanovky a vybrané atrakce v TourResortu ČERNÁ HORA - SNĚŽKA až s 50% slevou se koná 20 a 21. září 2014 vždy od 9 hodin. Přijeďte si užít babí léto do východních Krkonoš se slevou až 50%.

Do Víkendu TourResortu jsou zapojeny lanovky ČERNOHORSKÝ EXPRESS (Janské Lázně), HNĚDÝ VRCH (Pec pod Sněžkou), PORTÁŠKY (Velká Úpa) a SNĚŽKA (Pec pod Sněžka). Se slevou si můžete užít i vybrané atrakce jako je rozhledna Panorama (Černá hora), dětský lanový park Monkey Park nebo bobová dráha v Relaxparku (Pec pod Sněžkou).

Vychutnejte si i vybrané pokrmy a nápoje se slevou ve FordBaru (Černá hora), ve SkiResort Hotelu OMNIA **** (Janské Lázně), v Bistru Lanovka (Janské Lázně).

Parkování po celý víkend v Janských Lázních, Peci pod Sněžkou i Velké Úpě se slevou 50%, tedy za 30 Kč/ den. Využijte na svých výletech i TourBUS na trase Janské Lázně - Velká Úpa - Pec pod Sněžkou a zpět.

Využijte akční nabídku ubytování ve SkiResort Hotelu OMNIA**** - od 19.9. do 21.9. za 799 Kč / noc

VYZKOUŠEJTE NEJNOVĚJŠÍ VOZY FORD po celý víkend - přehlídka a zkušební jízdy s vozy FORD, na parkovišti u kabinkové lanovky v Janských Lázních.

Více informací ke stažení zde:

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Když na lyžařský výcvik, tak do SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, který nabízí 37 km sjezdovek na 1 skipas. Pro školní skupiny jsme připravili řadu lyžařských i nelyžařských novinek. Více informací v dokumentu ke stažení: Nabídka pro školy zima 2014-15

NOVINKY ZIMA 2014/2015

7 sjezdovek s technickým sněhem Zalomená (6a), Formánek 1+2 (10a), Formánek 3 (11a) na Černé hoře v Janských Lázních, Lyžařská (5b), Vysoký svah (6b) a Zahrádky (10b) v Peci pod Sněžkou.

Funslope = Atraktivní novinkou pro malé i velké lyžaře je 450 metrů dlouhá sjezdovka Funslope s tunely, překážkami, klopenými zatáčkami. Najdete ji v Peci pod Sněžkou, hned vedle sjezdovky Vysoký svah.

Top speed = Podobně jako měří radary rychlost na silnicích, bude nově umístěn radar v Peci pod Sněžkou na sjezdovce Zahrádky 2 a v Černém Dole na sjezdovce Ford Špičák. Na 200 metrovém úseku si mohou lyžaři nechat změřit svou momentální sjezdovou rychlost.

Skicentrum Janské Lázně u lyžařských vleků Formánek 1-3 = Nový objekt, přímo nad dětským lyžařským parkem v lokalitě s dětskými vleky Formánek 1 -3, bude zahrnovat bistro, zázemí pro rodiče s dětmi a lyžařskou školu s instruktory. Nová budova Skicentra nahradí stávající nevyhovující objekt u minigolfu. Skicentrum Janské Lázně bude ideálním místem pro malé lyžaře, kteří si v novém Skicentru budou moci odpočinout, zahřát se a nabrat síly na další lyžařskou lekci.

Parametry

Počet lanovek / vleků / pojezdových pásů6/31/3Celková délka tratí37 km
Přepravní kapacita36220 os./hod.Nadmořská výška580-1260 m
Zasněžování - celkem24,2 kmObtížnost tratí